Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 22.09.2020, 10:48

Головна » 2017 » Грудень » 6 » Всесвітній день боротьби зі СНІДом    3 грудня Міжнародний день інвалідів
Всесвітній день боротьби зі СНІДом    3 грудня Міжнародний день інвалідів

1-го  грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Лідери учнівського самоврядування    підготували та  провели лінійку, на якій нагадали   про те, що символом солідарності з тими, кого торкнулася проблема СНІДу, стала «Червона стрічка» – знак, створений художником Франком Муром у квітні 1991  року.

Іншим  символічним свідченням любові та пам’яті про тих, хто помер  від СНІДу, став квілт – ковдра, зшита з кольорових клаптиків тканини. Діти запропонували пошити таку ковдру і в нашому навчальному закладі, в  пам’ять про мільйони людей , чиє життя забрала ця  смертельна хвороба.

В кожному класі було проведено тематичні  виховні години , Приймак С.І. підготувала памятки "Про запобігання захворювання на синдром набутого імунодефіциту (СНІД) .Медична сестра Локайчук І.В. провела бесіду на тему "СНІД та шляхи його передачі".

3 грудня Міжнародний день інвалідів

Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім  про обов’язок перед людьми, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час.

Педагогічний колектив та учні школи підготували ряд заходів, присвячених цьому дню.Класні керівники провели тематичні бесіди , Локайчук І.В. провела «інформаційну хвилинку», де пояснила дітям , що таке інвалідність та чим вона викликана. Приймак С.І. провела захід «Доброта та милосердя - два крила, на яких тримається людство».Діти  початкових класів переглянули та обговорили відеоролик  «Він не такий, як всі».Для учнів 6 – 10 класів було проведено урок доброти «Дивіться на нас як на рівних», де діти висловлювали свої думки з приводу толерантного відношення до людей з особливими потребами, а також переглянули та обговорили відео «Діти Сонця».

Учні  дійшли висновку, що інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життя. Окремі трагедії. Окремі людські надії на те, що все буде добре .Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я , підтримувати та допомогати їм.

Переглядів: 250 | Додав: arlischuk1989 | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2017  »