Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 24.09.2020, 11:44

Головна » 2017 » Березень » 22 » Звітує початкова школа
Звітує початкова школа

Ось вже сьогодні 17 березня закінчився тиждень початкової школи, який проходив під девізом « Цікавих справ чекає так багато!». Ні дня не доведеться нудьгувати. Вважаємо, що для всіх він став надзвичайно цікавим, адже були залучені всі вчителі та учні початкової школи.

Кожен день мав свій колір,назву й атрибут – квітку відповідного кольору. Керував організацією всіх заходів «Штаб проведення тижня»

Урочисте відкриття та «День довкілля» провела вчителька 3 класу Нечипорук О.М.

«День юних математиків» - вчителька 4 класу Скотинюк В.С. «День здоров’я» вчителька  1 класу Шемчук І.П.

«День толерантності» - організатор приймак С.І., «День знавців рідної мови» вчителька 2 класу Нитка Н.В.

Тиждень творчості потішив всіх різноманітними заходами це: креативні завдання від кур’єра, розмальовки «Бережи природу і будь господарем», конкурс математичних лічилок, математичних ребусів, математичний турнір, флешмоб «Рух – це життя». Міні-лекція «Психологія кольору», виставка «Міні зошит усміхається», розучування скоромовок та багато іншого.

Багатогранне дозвілля, майстерно проведені заходи розширили кругозір учнів, зацікавили батьків. Взяли активну участь у проведенні тижня директор школи Березний Ю.М., заступник директора – Сороченко Л.З., педагог-організатор – Приймак С.І., практичний психолог – Микитюк І.О.

Представляємо деякі фото проведеної роботи та активності учнів..

Ми впевнені, роки проминуть і не вернуться вже та фото цей тиждень назавжди збереже.

Керівник методобєднання вчителів

початкових класів Скотинюк В.С.

Переглядів: 241 | Додав: arlischuk1989 | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2017  »