Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 24.09.2020, 12:19

Головна » 2018 » Січень » 23 » День Соборності України

Епіграф

Велична і свята, моя ти Україно,

Лише тобі карать нас і судить.

Нам берегти тебе, Соборну і єдину,

І нам твою історію творить!

Ліна Костенко

Україна – це земля, де народилися і живемо, де живуть наші батьки, де жили наші предки. Це наша мати – Батьківщина. В кожного одна Вітчизна і кожен має любити її.

Україна! Скільки глибини у цьому слові…Це золото безмежних полів, бездонна синь зачарованих небес.

Складною і бурхливою була і досі є доля України. Топталися по ній орди чужинців, ворожі пазурі роздирали її тіло. Українцям і сьогодні доводиться відстоювати незалежність та соборність України. Але вона вистояла тоді і вистоїть сьогодні, залишиться єдиною, соборною та незалежною.

Щороку 22 січня український народ із вдячністю згадує тих героїв, які словом і багнетом намагалися відродити незалежну соборну українську державу.

З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в школі організовано та проведено ряд заходів:

-тематична виставка «22 січня – День Соборності України»;

-виховні години: «Україна – єдина Соборна держава», історична година «Співаєм славу тій події і тепер»;

-книжкова тематична виставка літератури в шкільній бібліотеці “Соборна Україна: від ідеї до життя”;

- перегляд відеофільму «Акт Злуки: відтворення історичної правди»

Це свято відзначаємо щороку в день проголошення Акту воз’єднаня Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919році. Офіційно в Україні День Соборності відзначається з 1999 року.

Переглядів: 172 | Додав: arlischuk1989 | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2018  »