Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 04.03.2021, 00:51

Головна » 2020 » Листопад » 24 » ЇЇ величність - Психологія
ЇЇ величність - Психологія

Педагогіка – це майстерня,

а психологія – інструмент, яким там працюють

А. Макаренко

Одним із головних завдань, які стоять перед школою, є розвиток творчих здібностей, формування навичок самосвідомості та самореалізації особистості. Уже стало доброю традицією проведення предметних тижнів, мета яких – поглиблення знання учнів, зацікавлення у вивченні навчальних предметів, сприяння розвитку здібностей, схильностей, інтересів кожної дитини. Тиждень психології, який проходив в нашому навчальному закладі з 16 по 20 листопада,  також зайняв своє місце серед інших предметних тижнів, оскільки з психологією пов’язаний увесь навчально-виховний процес.

Предметний тиждень із психології організовується з метою реалізації психологічного супроводу, розширення і поглиблення знань учнів з психології, розвитку в них інтересу до цієї науки, збагачення знань про внутрішній світ власної особистості та особистості інших людей, прагнення до самопізнання, розкриття творчого потенціалу школярів, створення позитивного емоційного настрою. Проведення тижня психології в школі, дає змогу всім учасникам стати єдиним цілим  та більш близькими в спілкуванні.

Під час тижня проводилися такі заходи, як інтелектуальна гра «Шкідливі звички», виставка інформаційних матеріалів на шкільному стенді «Толерантність врятує світ», психологічна гра-квест «Дивосвіт психології», тренінгові заняття: «Мій настрій», висвітлення цікавих фактів про психологію на інформаційному стенді.

Тиждень психології – це завжди свято, марафон спілкування, яскраві події, іноді незабутні враження та відкриття нового в собі.

Переглядів: 23 | Додав: arlischuk1989 | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2020  »