Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 24.09.2020, 12:20

Головна » 2019 » Березень » 6 » Мандрівка  з її  Величністю – КНИГОЮ!
Мандрівка  з її  Величністю – КНИГОЮ!

Рушай вперед! Вагатися не слід –

Набудеш вражень, досвіду, культури!

Адже перед тобою дивний світ

Її Величності Літератури!

З 25 по 01 березня у закладі проходив Тиждень зарубіжної літератури, який запросив учнів у дивовижну  мандрівку з її Величністю – Книгою, головними завданнями якого були:

•  популяризація зарубіжної літератури як шкільного предмета;
  • розвиток інтересу учнів до літератури і читання;
  • поглиблення і поширення знань учнів з зарубіжної літератури, відкриття для школярів нових граней  предмету;

Учителі зарубіжної літератури (Лук’янчук І.К., Андрощук І.В,, Качур Т.В.) спланували ряд заходів, в яких брали участь учні 5-11 класів.  Тематика тижня була цікавою та різноманітною. Упродовж  п’яти днів учні  демонстрували свої здібності та ерудицію,  розгадуючи кросворди. Учням 5 класу був запропонований бліц-турнір за вивченими творами, шестикласники змагались у вікторині «Казка йде у гості», учні 7 класу показали свої знання у грі «Найрозумніший».  «Літературний калейдоскоп» припав до смаку учням 8 класу, інтелектуальна  «Своя гра» покликала  дев’ятикласників,  змагалися у вікторині «Література від А до Я» учні 10-11 класів. Восьмикласники переглянули та обговорили художній фільм «Ромео і Джульєтта». Другий поверх закладу розцвів від дитячих малюнків – ілюстрацій до прочитаних творів.  Радували око літературні стіннівки. Учні мали змогу познайомитися з виставкою книг з додаткового читання для молодшого та старшого шкільного віку.

Цікаві заходи дали змогу виявити найактивніших читачів та шанувальників зарубіжного письменства, розширити дитячий кругозір, відкрити нові літературні таємниці.

Переглядів: 130 | Додав: arlischuk1989 | Рейтинг: 5.0/1
«  Березень 2019  »