Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 17.04.2021, 23:19

Головна » 2021 » Березень » 10 » Мандрівка з її Величністю – КНИГОЮ!
Мандрівка з її Величністю – КНИГОЮ!

Рушай вперед! Вагатися не слід –

Набудеш вражень, досвіду, культури!

Адже перед тобою дивний світ

Її Величності Літератури!

З 22 по 26 лютого у закладі проходив Тиждень зарубіжної літератури, який запросив учнів у дивовижну  мандрівку з її Величністю – Книгою, головними завданнями якого були:

•  популяризація зарубіжної літератури як шкільного предмета;
  • розвиток інтересу учнів до літератури і читання;
  • поглиблення і поширення знань учнів з зарубіжної літератури, відкриття для школярів нових граней  предмету;

Учителі зарубіжної літератури (Андрощук І.В,, Качур Т.В., Валентюк С.М.) спланували ряд заходів, в яких брали участь учні 5-11 класів.  Тематика тижня була цікавою та різноманітною. Упродовж  п’яти днів учні  демонстрували свої здібності та ерудицію,  розгадуючи літературні кросворди, ребуси. На дверях кожної класної кімнати дітей  «зустрічав» вислів про книгу відомих людей. Учням 5 класу була запропонована вікторина «В гостях у казки»,  шестикласники змагались у інтелектуальній грі «Один за всіх і всі за одного»,  учні 7 класу показали свої знання у розважальній  грі «Літературний   лабіринт». Вікторина «Стежками зарубіжних письменників»  припала до смаку учням 8 та 9  класу. Літературна вітальня «Оскар Уайльд – Принц парадокс» покликала  десятикласників,  змагалися у інтелектуальній грі «Віват, інтелект!»   учні 11 класу.  Другий поверх закладу розцвів від дитячих малюнків – ілюстрацій до прочитаних творів. Учні мали змогу ознайомитися з виставкою книг з додаткового читання для молодшого та старшого шкільного віку «Новинки сучасної дитячої літератури». Цікавим виявився для учнів фотоконкурс «Я і книга», в якому вони інтерпретували свої підходи до бачення ролі книги в їхньому житті. Учні ознайомилися з «Найвідомішими закоханими парами літературних героїв» у літературному вітражі «Любов виникає з любові».

Цікаві заходи дали змогу виявити найактивніших читачів та шанувальників зарубіжного письменства, розширити дитячий кругозір, відкрити нові літературні таємниці.

Переглядів: 25 | Додав: arlischuk1989 | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2021  »