Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 30.09.2020, 10:10

Головна » 2018 » Березень » 21 » Нас кличе світ Літератури
Нас кличе світ Літератури

З 12 по 16 березня у закладі проходив Тиждень зарубіжної літератури, який запросив учнів у дивовижну подорож по Країні  Щастя і Добра – Літературоляндії. Мета тижня: залучити учнів до найвищих досягнень зарубіжної літератури, зацікавити позакласними заходами, розвивати читацькі здібності, смаки, зацікавленість книгою, прищеплювати шанобливе ставлення до світового письменства.

Протягом п’яти днів учні демонстрували свої творчі здібності, ерудицію, приймали участь у різних конкурсах. У рамках тижня організатори (вчителі зарубіжної літератури Андрощук І.В., Качур Т.В., Лук’янчук І.К.)  запропонували ряд  цікавих та пізнавальних  заходів. У понеділок учням 8 класу була запропонована гра «Найрозумніший», а учням 11 класу –  «Своя  гра», де перемогу здобули Довгалюк В. та Лісковий Ю. Учні 8 та 9 класу змагалися у грі «Віват, інтелект!», в якій з мінімальною перевагою отримала перемогу команда «Інтелектуали» (8кл) над командою «Еврика» (9кл). У вівторок учні 9 класу (Власенко К., Власюк Д., Бондар О., Савчук А.) гарно підготували і провели інтелектуальні змагання для учнів 6 та 7 класів. У середу «Казковий експрес» запросив у подорож учнів 5 класу. У четвер до поетичних шедеврів долучилися учні 6-8 класів. У залі бібліотеки проведено  «Літературний капустник», на якому учні  Курпіль Ю., Бондар І., Шемчук М., Довгалюк В., Яцкова Н. читали та аналізували прочитані вірші. Кравчук Б. прочитав «Заповіт» Шевченка на польській мові, а Пахар А. прочитала свій власний вірш «Я пам’ятаю». У п’ятницю для учнів 9-10 класів проведено усний журнал «Україна в долі зарубіжних письменників». Виставка малюнків «Сторінками прочитаних творів» показала, які талановиті діти у закладі.

Тиждень зарубіжної літератури був пізнавальним та цікавим. Учні залюбки готувалися до нього.

Переглядів: 237 | Додав: arlischuk1989 | Рейтинг: 5.0/1
«  Березень 2018  »