Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 30.09.2020, 09:46

Головна » 2019 » Вересень » 15 » Олімпійський тиждень
Олімпійський тиждень

Олімпійський тиждень проходив з 09 по 13 вересня 2019 року, адже це має велику суспільну значимість, спрямовану на утвердження здорового способу життя.

Зокрема у ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Білеве учні впродовж тижня змагалися у спритності та витривалості. Розпочалися заходи із урочистої лінійки, на якій було оголошено план проведення заходів, проведено загальношкільну фізкультрозминку, піднято олімпійський прапор, учням було представлено відеоподорож «Історія виникнення Олімпійських ігор та їх символіка».

Учні старших класів змагалися на звання найкращої команди волейболістів. Перед змаганнями було проведено вікторину про виникнення та правила гри. Проводився турнір з шахів між учнями середніх класів.

10 вересня учні середніх класів зібралися на спортивні змагання «Веселі старти». Змагалися команди на швидкість (біг в мішках), спритність (долання перешкоди), силу (перетягування канату), кмітливість та винахідливість.

Старшокласники випробовували свої сили в «Козацьких забавах» у конкурсах «Через купини та пеньки», «Хто швидше», «Перетягування канату», «Переправа», проведені вікторини для капітанів та вболівальників.

Організовано виставку малюнків «Спорт в житті людини» на якій були представлені роботи учнів 2-9 класів.

У п’ятницю,13 вересня, відбувся Олімпійський урок в 9- 11 класах, який розпочався внесенням олімпійського прапора, прозвучав Гімн олімпійців. На уроці висвітлена історія Олімпійських Ігор, досягнення українських спортсменів в Олімпійських Іграх. Ведуча наголосила, що найсильнішою людиною, за грецькою міфологією, вважали Геракла, який здійснив 12 подвигів, і оголосила, що хлопці 9-11 класу мають здійснити 12 подвигів і отримати звання «Геракл школи». Після завершення змагань підведено підсумки і нагородження переможця , за традиціями стародавніх греків, лавровим вінком. Переможців змагань, найактивніших учасників тижня було нагороджено Грамотами.

Також протягом тижня проведенівиховні години:

«Здоровим бути – зі спортом дружити» (3 клас);

«Спорт – сила, краса, здоровя» (3, 4 клас);

«Історія Олімпійських ігор» (5-8 класи);

«Досягнення українських спортсменів» (9-11 класи).

Переглядів: 84 | Додав: arlischuk1989 | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2019  »