Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 30.09.2020, 09:47

Головна » 2017 » Березень » 13 » Позакласний захід: «Я ЛЮБЛЮ ХІМІЮ»
Позакласний захід: «Я ЛЮБЛЮ ХІМІЮ»

Науково-пізнавальна гра-змагання«Я ЛЮБЛЮ ХІМІЮ», що відбулась в нашій школі була не тільки цікавою, а ще й корисною. Кожен хто залишав клас, міг сказати: я дізнався про щось нове, невідоме.
    Організаторами заходу виступити вчитель хімії Демянчук Т.М. та студент-практикант Нитка В.В., випускник школи, а зараз студент ІV курсу Львівського національного університету.

Мета даного заходу: показати учням, що хімія цікава наука, яка має широке застосування у повсякденному житті, ознайомити учнів із цікавими дослідами та закріпити знання про вже знайомі, виховувати інтерес до вивчення хімії.

У даному заході взяли участь класні колективи 7-9 класів. Учасники заходу створили команди, кожній з яких довелося відгадувати біохімічні ребуси, вирішувати логічні завдання, проявляти креативність та дотепність. На зустрічі панувала невимушена та позитивна атмосфера.

Організатори продемонстрували присутнім цікаві та ефектні хімічні експерименти: «Змія із піску», «Зубна паста для слона», «Магнієві бенгальські вогні» «Кольорові бульбашки», «Неспалима нитка та  хустинка», різноманітні  досліди з водою.

Учні отримали море позитивних емоцій і багато нових знань.

Переглядів: 190 | Додав: arlischuk1989 | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2017  »