Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 24.09.2020, 11:44

Головна » 2018 » Червень » 7 » Свято Останнього дзвоника
Свято Останнього дзвоника

Промайнув іще один навчальний рік.

Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника.

І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція,

тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити.

По-сімейному тепло і водночас урочисто було проведено свято. Право відкрити урочисту лінійку було надано заступнику директора Сороченко Л.З. Із щирими словами побажань звернулися до учнів та вчителів гості свята: сільський голова Чорний М.М., методист відділу освіти Ізяславської РДА Антонюк О.Д., менеджер групи компанії «Укрелітагро» Збіцька Л. Вони радили учням, щоб високі знання для них стали не просто шансом, а гарантією майбутнього працевлаштування, самореалізації та хорошої зарплатні. Слова подяки звучали і від четвертокласників їхній першій вчительці Нечипорук О.М., яка допомогла їм переступити першу шкільну сходинку, навчила розуміти прекрасне, палко любити свою Україну, рідну мову.

Дирекція школи підвела підсумок роботи за навчальний рік. Були нагороджені грамотами переможці предметних районних олімпіад, конкурсів, а також вручені Похвальні листи учням початкових класів за відмінні успіхи у навчанні.І ось хвилююча мить… Почесне право Останнього дзвоника надали першокласникам. Він сповістив присутніх про початок чудової пори – літніх канікул.
Свято вдалося! Чудових вам канікул, школярі !

Переглядів: 243 | Додав: arlischuk1989 | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2018  »