Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 04.03.2021, 00:49

Головна » 2020 » Листопад » 24 » Тиждень безпеки життєдіяльності в школі
Тиждень безпеки життєдіяльності в школі

Як же, хочеться усім нам, дорослим, уберегти своїх дітей від неприємностей, захистити від небезпеки, яка очікує на них недосвідчених і цікавих, на кожному кроці. Але чи можливо щохвилини бути поруч? Звичайно ні… Вихід один – навчити дітей правил безпечної поведінки, сформувати у них відповідні навички, щоб діти могли почуватися безпечно. Навчаємо дітей протягом усього року, а як завершальний акорд роботи, проводимо «Тиждень безпеки життєдіяльності», який проходив в нашому закладі з 16 по 20 листопада. Під час підготовки до "Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності" проведено ряд заходів:                                                                    -  проведена нарада при директору щодо виконання наказу відділу освіти Ізяславської РДА про організацію і проведення в навчальних закладах Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності та Тижня безпеки                                        - перевірено наявність журналів проведення інструктажів з охорони праці та безпеки життєдіяльності;                                                                                              - підготовлено матеріали та оформлено стенди тощо;                                               - проведено вікторини «Бережи себе», рухливі ігри з правил дорожнього руху «Дорожня азбука»,  уроки  здоров’я «Навички і звички. Корисні і шкідливі звички», «Життя врятує обізнаність!» (про Covid-19), «Здоров’я – це скарб», Перегляд відео «Природні небезпеки», «Безпечна поведінка в побутових умовах»                                                                                                                           - перевірено наявність стендів, пам’яток з ЦЗ та безпеки життєдіяльності.

Робота була комплексною та різноплановою. Усі заплановані заходи було проведено  згідно плану. Тиждень пройшов під девізом  "Цивільний захист ─ це не жарти, треба всім про нього знати!"

Переглядів: 19 | Додав: arlischuk1989 | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2020  »