Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 03.03.2021, 23:47

Головна » 2020 » Листопад » 24 » Тиждень писемності та мови
Тиждень писемності та мови

Щороку  в нашому закладі проводиться Тиждень писемності та мови, приурочений до Дня української писемності та мови, який всі українці світу відзначають 9 листопада. Не був винятком і цей навчальний рік, не дивлячись на стан, що склався, та особливості навчання. Програма предметного тижня була, як завжди, досить насиченою. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови, вшанувати пам'ять видатних діячів нашого народу, завдяки яким вона сьогодні у нас є.

Відкриваючи тиждень,здобувачі освіти ознайомилися з тематичними матеріалами, розміщеними  на інформаційній дошці. Учні 9-11 класів, вчителі долучилися до написання ХХ ювілейного радіо- диктанту. Бондар І.А. було підготовлено вікторини для школярів «Люби і шануй рідну мову»(8-11 кл.), «Прислів’я та приказки»(5-7 кл.), які проводилися в кожному класі окремо, дотримуючись основних правил. Було переглянуто презентацію «Збережемо чистоту рідної мови»(5-11 кл.), проведено інформаційно-просвітницьку годину «Від Нестора Літописця до сучасності» (9-11 кл.). Зі старшокласниками проведено гру-конкурс «Мово українська, мово солов’їна» та відео –опитування «Вау, оце мова»: чи добре знаєте ви українську мову?». Впродовж тижня всі учні ознайомлювалися з матеріалами діючої виставки книг, газетно-журнальних публікацій , стінгазет «Рідна мова – життя духовного основа», підготовленою бібліотекарем  навчального закладу Якимчук О.І. Конкурси,  вікторини, опитування спонукали учнів до творчості й пізнання, викликали ще більший інтерес та бажання вчитися, сприяли розвитку креативності, вчили бути спостережливими, кмітливими та винахідливими. Саме сьогодні, в нелегкий час для нашої держави, а особливо для її мови проведені заходи є важливими і особливо актуальними.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 13 | Додав: arlischuk1989 | Рейтинг: 0.0/0