Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 18.04.2021, 00:36

Головна » 2019 » Травень » 7 » Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності
Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

У період з 22 по 26 квітня 2019 року було проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

Сьогодні проблема безпеки розглядається, як основна потреба людини, тому на освітній заклад покладається відповідальність за цілеспрямоване формування у дітей ціннісного ставлення до власного здоров’я, адекватних реакцій на різноманітні чинники ризику для життя. Тиждень безпеки життєдіяльності розпочався проведенням загальношкільної лінійки, на якій здобувачі освіти та педагоги мали змогу ознайомитися з планом роботи на тиждень.

Протягом тижня педагогічними працівниками (згідно плану)  проведено тематичні  лекції, вікторини, змагання, естафети, бесіди та конкурси малюнків, виставка методичної та науково-пошукової літератури «Безпека понад усе», хвилинки дискусій «Будь обережним на вулиці  і вдома», перегляд  відеоматеріалів, оновлення стендів та куточків БЖ у класних кімнатах.

Вчителем  з основ здоров’я спільно з медичною сестрою були проведені уроки у 6-8 класах «За здоровий спосіб життя, безпечне середовище».

До участі у тижні були залучені вихованці дитячого садочка, які в ігровій формі засвоювали перші навики з основ безпеки життєдіяльності (за окремим планом).

25 квітня – День цивільного захисту, в освітньому закладі за поданим сигналом тривоги «Увага всім!» (три дзвінки) було відпрацьовано евакуацію всіх учасників освітнього процесу у випадку виникнення надзвичайної ситуації, надання першої допомоги травмованим і потерпілим.

26 квітня педагогом-організатором  проведено виховний захід та перегляд  документального фільму «Чорнобильська трагедія – біль України», присвячені 33-ій річниці Чорнобильської катастрофи. Вони акцентували увагу учнів на причинах трагедії та її наслідках.

Переглядів: 112 | Додав: arlischuk1989 | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2019  »