Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 24.09.2020, 12:17

Головна » 2017 » Лютий » 1 » Відкритий урок з образотворчого мистецтва “Квітуча орхідея”
Відкритий урок з образотворчого мистецтва “Квітуча орхідея”

Урок з образотворчого мистецтва “Квітуча орхідея”
27.01. 2017 року був проведений в Білівському НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів- д.с.” відкритий урок з образотворчого мистецтва: “Як стилізувати природні форми. Декоративний вазон “Квітуча орхідея”. Вчитель образотворчого мистецтва Кравчук Н.В. Як і завжди вчителі школи діляться своїм досвідом на шкільних методичних об’еднаннях, відкритих уроках і заходах. Так і цього разу на урок до п’ятикласників завітали вчителі школи. Свій майстер-клас показала вчитель вищої категорії Кравчук Н.В., коли прямо на уроці вчила правильно працювати з гіпсом, клейовим пістолетом та виконувати творче завдання:  за урок “виростити” квітучу орхідею. Слід зауважити, діти дуже люблять такі творчі уроки. Вони цікаві, змістовні, з різними формами і методами навчання. Учні в парах на уроці зуміли створити диво: на очах у всіх в класі серед похмурого зимового дня розквітли червоні, фіолетові, білі, помаранчеві орхідеї. Діти активно із завзятістю працювали, а потім захищали свій витвір розповідями про ці тендітні, ніжні, миловидні, квіти. Легенди, вірші, розповіді діти підготували самі. Такі нетрадиційні уроки більше запам’ятаються дітям і залишать певні знання, навички і вміння з предмета для використання у своїй практичній діяльності. Чого вчитель і повинен отримати в результаті своєї роботи. Вчителі школи і надалі будуть плідно і творчо передавати свій досвід і вміння школярам.

Вчитель образотворчого мистецтва Білівського НВК Кравчук Н.В.

Переглядів: 196 | Додав: arlischuk1989 | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2017  »