Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 04.03.2021, 00:37

Головна » 2020 » Грудень » 17 » Всесвітній день хустки
Всесвітній день хустки

Наша рідна Україна – це край, де почалося наше життя, тут жили наші прадіди, тут корінь українського народу, який сягає в глибину століть. Ми українці, а значить маємо знати свою історію, розвивати культуру, традиції любити свій народ, а це значить шанувати мамину пісню, що вчила добра, ласки, пам’ятати батьківську хату, бабусину скриню, з трепетом брати в руки речі, які в ній є, і берегти як найціннішу реліквію.

Хустка – крила над батьківським краєм. Вона барви ввібрала у себе – усі. Зустрічайте це диво Вкраїни Гарну хустку – у всій її пишній красі. Кожна барва хустини – це життя українців; Це -червоне і чорне, це весіль барво грай! Розмаїту! Червону! Цю вічну й сучасну Оберіг наш родинний в нашім колі стрічай

Здавна зберігає наш народ пам’ять про хустку як про давній символ. Хустка – перша ознака одягу жінки – була широко розповсюджена по всій Україні і відіграє велику роль для української дівчини, жінки.

Сьогодні не часто можна побачити на сучасній жінці хустку. А дарма, адже хустка – це символ нашого народу, вона оберіг, що символізує любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм.

Тому, у всесвітній день хустки, учениці та вчительки нашої школи, активно долучилися до флешмобу “Зроби фото з хусткою” з нагоди даної події, адже ми, пам’ятаємо та збагачуємо українську культуру.

Переглядів: 14 | Додав: arlischuk1989 | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2020  »