Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 30.09.2020, 10:27

Головна » 2019 » Грудень » 23 » Всеукраїнський тиждень права
Всеукраїнський тиждень права

Відповідно до плану роботи навчального закладу, в рамках проведення Всеукраїнського тижня правових знань в Білівському НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-дитячий садок»  з 09.12. по 13.12.2019 року пройшов тиждень правових знань.

В ході проведення тижня правових знань була проведена загальношкільна лінійка, де присутні були ознайомлені з планом проведення тижня. Оголошено конкурс малюнків на тему «Мої права та обов’язки». Класними керівниками та класоводами проведено Всеукраїнський урок «Права людини» приурочений Загальній декларації прав людини.

Діти змогли ознайомитись з правовим куточом, розміщеним на 2 му поверсі навчального закладу. В шкільній бібліотеці була організована виставка правової літератури присвячена Загальній декларації прав людини та громадянина.

Вчителями початкових класів продемонстровано відеопрезентація « Я і мої права». Класними керівниками 5-11 класів проведено години спілкування на тему «Подорож у країну прав», «Діти. Злочин. Покарання».

З метою виявлення правових знань  та потреб учнів школи проведено вибіркове соціологічне опитування «Діти та молодь про свої права».

З метою ознайомлення з органами місцевого самоврядування була проведена екскурсія до Білівської сільської ради, де сільський голова ЧорнийМ.М. ознайомив 9-тикласників з структурою роботи органів селищної сільської ради ,досягненнями та проблемами, майбунім розвитку населених пунктів на території сільської ради.

Тиждень правових знань завершився підбиттям підсумків на загальношкільній лінійці.

Переглядів: 57 | Додав: arlischuk1989 | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2019  »