Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 22.09.2020, 09:46

Головна » 2019 » Листопад » 18 » Зустріч з працівниками поліції
Зустріч з працівниками поліції

Сьогодні, як ніколи зростає співпраця школи з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.
14 вересня до учнів Білівського НВК завітали працівники патрульної поліції.
Під час зустрічі працівники поліції ознайомили учнів з правилами поводження у громадських місцях, з видами правопорушень, які часто зустрічаються у шкільному середовищі та на вулиці.
Виховання у юних учасників дорожнього руху правил поведінки на дорозі – одне з головних завдань школи.  Працівники поліції розповіли  юним пішоходам про безпечну поведінку на дорозі, про основні дорожні знаки, які повинні знати пішоходи, перевірила знання учнів Правил дорожнього руху для пішохода та велосипедиста.
Закінчилася зустріч на шкільному подвір’ї, де школярі мали змогу оглянути автомобіль патрульної служби, уявити себе на місці
працівника поліції.
Адміністрація школи та учнівський колектив вдячні представникам служби за співпрацю та високий професіоналізм та сподівається на подальші зустрічі.

Переглядів: 56 | Додав: arlischuk1989 | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2019  »